Forum.MusicBox.Az
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum.MusicBox.Az

Feel The MusiC

AnasayfaLatest imagesGaleriQeydiyyatdan keçinGiriş
Bölmələr
 Portal
 Ana səhifə
 İstifadəçi siyahısı
 Şəxsi mə`lumat
 MVS
 Axtar
En son konular
» replica watches
Virtual Sevgi Icon_minitimeC.a. İyul 21 2011, 06:17 tarafndan sevenurek

» replica watches
Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Yan. 23 2011, 14:41 tarafndan shijin123

» Assorti hits
Virtual Sevgi Icon_minitimeÇ.a. Noy. 23 2010, 15:56 tarafndan Nas

» Photoshop isleri..Superr
Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Noy. 07 2010, 21:07 tarafndan gul18

» Ozan - Bir Gecelik (2008)
Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Sen. 27 2010, 23:34 tarafndan AZMEN

» Əlvida...
Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Sen. 26 2010, 23:12 tarafndan turan

» Unknow Music
Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. İyul 05 2010, 03:24 tarafndan ESIK

» Alişan - Sevgilerimle (Remix)
Virtual Sevgi Icon_minitimeC.a. İyul 01 2010, 21:17 tarafndan mustafasade

» Roya & Nado-Yağış (Rap Version)
Virtual Sevgi Icon_minitimeÇ.a. İyun 29 2010, 16:30 tarafndan waves

» Qan Qrupuna Gore Faliniz
Virtual Sevgi Icon_minitimeÇər. İyun 02 2010, 04:07 tarafndan linkinka

Digər
En iyi yollayclar
Emo4ka Billa (1306)
Virtual Sevgi Vote_lcapVirtual Sevgi I_voting_barVirtual Sevgi Vote_rcap 
pink_thrill_girl (1037)
***Artemida*** (929)
C-Love (831)
pelin (829)
Sevimli (812)
Xuraman85 (729)
_secret_ (706)
Guullaann (569)
Javadov (549)
Galeri
Virtual Sevgi Empty
Reyting

Virtual Sevgi

Aaa gitmek 
5 posters
MüəllifIsmarıc
AzeriGuzeli
DJ
DJ
AzeriGuzeli

İsmarıc sayı : 345
Registration date : 18/10/08

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Okt. 19 2008, 21:24

Virtual Sevgi Virtual

Virtual sevgiye inanırsınız? sualını tv-de ve radio kanallarında eşidende bu mene mümkünsüz bir şey kimi gelirdi.Necede men virtual seve bilerem? Çox keçmedi çatda bir qızla tanış oldum.Zaman keçdikce o qıza günü günden bağlanmağa başlayırdım. 1 il danışıqlardan sonra artıq bir-birimize qarşı sevgi hissi oyanmışdı.Söhbetden sonra telefonla elaqe saxlamağımız dahada bizi bir-birimize bağlayırdı.Bir-birimizi ürekden sevirdik. Amma geldi çatdı ele bir gün... Danışdım o qızın anası ile. Anası ile danışıqda anası mene qızının bu sevgiden eziyyet çekerek tez-tez ağladığını ve sonda ise bir valideyn kimi qızına qarşı öz fikirlerinin olduğunu mene bildirdi.Bundan sonra artıq o qızla elaqeleri temamen kesmek mecburiyyetinde qaldım.Bunu qızın özünede eynile bildirdim.Hemin günün axşamı o qızı çatda görende bu söhetimizin sonuncu söhbet olacağını bilirdim ve belelikle de sonunca danışığımızı bir yadigar olaraq çatdan bir word metnine copy etdim...

Men-> Salam, acida olsa bu son danishigimizdir.
O Qız-> Salam, men hec ne anlaya bilmirem, sen menden bele rahatliqla el cekirsen?
Men-> Anlamamali hec ne yoxdur. Rahatliqla senden el cekdim cekmedim ferqi
nedir? Incime senin valideynlerinin sene qarshi fikri bashqa menimkilerin bashqa.
O Qız-> Bes sen meni hec vaxt atmayacaqdin?
Men-> Men seni hec zaman atmayacaqdim atmadimda amma meger menim isteyimlemi oldu ayrilmagimiz Sad
O Qız-> Men indi nece yashaya bilerem, hec meni dushunmursen sen?
Men-> Bir muddetden sonra mene gore yashamaq hec de sene cetin gelmeyecek, eynilede mene sensiz (Bele danışığıma sebeb ayrılmağımızın ona çoxda çetin gelmemesi olub)
O Qız-> Men deyende ki siz oglanlara ne var ki azad ve rahatsiniz mene yox deyirdin sen. Bashimi temiz itirmishem, men ne etdim ki, sen bele edirsen.
Men-> Meger men sene, senin nese etdiyini dedim..? Senlik hecne yoxdur...
O Qız-> Nece olacaq. Axi sen menim birinci ve axirincim olmali idin ya yox?
Men-> Bilmirem axirincin olmali idim ya yox her halda bunu ozun yaxshi bilersen.
O Qız-> Bes mene niye ele gozel sozler yazirdin sen? Demeli men senin ucun ele bele vaxt kecirmek ucun lazim olmusham, bes Allahdan qorxmursan sen? Meni aldatdigini dushunmursen?
Men-> Meger o sozlerde zerre qeder olsa yalan var idi.. ? Belke senle beraber o sozleri bashqasina da yolluyurdum? Yox ancaq sene hesr olunmushdu. Heqiqeten o sozleri sene yazinca haldan-hala dushurdum daim seninle catda olan danışıqlarımız gozumun onunden kecirdi.Bilenler bilir o chata girmeyimin sebebi seni gormeyim olurdu. Bir daha olmayacaq. Seni aldatdigimi zenn edirsen, yer goy bildi seni sevmeyimi amma sen bilmedin. Senle hercend hec bir defe olsun bele gorusmemishem amma danishingindan bele cixir ki, senle bir yerde olub sonra seni aldatmisham.
O Qız-> Men chata gelecem ve bashqalari ile sohbet edecem bes sen onda ne hissler kecireceksen heeee?
Men-> Senle danishmaq ucun inan her sheyden el uzurdum teki senle danishim. Mehz ona gore ne gezintiye nede shenliklere bele getmirdim ki, gelib gozleyersen olmaram deye. Menim her sheyim sen idin, shenliyi ancaq senle danishmaqda gorurdum. Axshamin da tez gelmeyini sebirsizlik gozleyirdim ki, indi sen cata gireceksen danishacagiq.Demek bashqalari ile sohbet edeceksen.Yaxshi sevgiye son qoyuruq-qoyuruq buna gore meni incitmeyi qerara aldin? Inden bele bashqalariyla senin sohbet etmeyini goren deyilem danish ureyin isteyen kimi. Danish! Bir daha calishacam gozune deymiyim, hercend seni chatda hamidan ustun tutdugumu ozunde gormushdun!
O Qız-> Men yuxuma bele, bele bir sheyin ola bileceyini getirmezdim vallah.Sen menim birce denemsen. Meger ele deyil?
Men-> Gozelim sen de menim bir denemsen olacaqsan daima olmusanda. Bagishda canim bagishda sonu olmayan bir sheyi davam etmek lazim deyil. Canimsan menim, hec zaman uzulme ne mene ne de bashqasina gore senin tek qiza uzulmek olmaz. Bir muddetden sonra unudulacam anan demishke bu yashlarda olan sevgi tebiidir.

Ve belelikle o son söhbetimizlede elaqelerimiz temamen kesildi.Aradan 3 il keçir.O qızı hele de sevirem.Kim bilir, belkede ele bir gün geler heyat seni bu sehifeni açıb oxumağa vadar eder. Canım her şeyim menim, seni virtual heyatdan tapdım, seni men sene qovuşmaq üçün sevdim, sevib ayrılmağım üçün deyil.Belkede sen bütün bu yazılarımı indi oxuyursan.. unutma ki, men seni ne atar ne de terk ederdim unutma seni ölünceye qeder de severdim, unutmamışam seni, ölünceye qeder de unutmayacam ve sevecem...

PS: Bu Metindeki oglanla sohbeti men yox bir basqasi edib..Yani Bu sohbetde men yoxam...
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
AzeriGuzeli
DJ
DJ
AzeriGuzeli

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Okt. 19 2008, 21:27

FIKIRLERINIZI BILDIRMEYI UNUTMAYIN... supaa
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
_secret_
MuSiCBoX ™
MuSiCBoX ™
_secret_

İsmarıc sayı : 706
Registration date : 02/10/08

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB. Okt. 19 2008, 21:34

Men ele adindan her seyi basha dushdum.. Virtual sevgi yoxdu olsada o sevgi deyil.Hec vaxtda ola bilmez!!! nea
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Javadov
Admin
Admin
Javadov

İsmarıc sayı : 549
Registration date : 21/07/08

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Okt. 20 2008, 04:01

vopse sevgi menlik deyileee.Smile))
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
AzeriGuzeli
DJ
DJ
AzeriGuzeli

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Okt. 20 2008, 05:30

Niye ele deyirsenki?her kes sevib sevilmelidir bu dunyada...Vapse sene ozum qiz tapacam mocking olmeyib haaaaaa dostun
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Javadov
Admin
Admin
Javadov

İsmarıc sayı : 549

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Okt. 20 2008, 05:49

Tapda sende tap...gorum kimin tapdiqi daha gozel olaqcaq.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
AzeriGuzeli
DJ
DJ
AzeriGuzeli

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Okt. 20 2008, 05:56

Baska kimsede axtarir? Winkk
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Xuraman85

Xuraman85

İsmarıc sayı : 729

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeB.e. Okt. 20 2008, 15:02

bosh bosh sheylerdi sevgi mevgi
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://WwW.MusiCBoX.Az
AzeriGuzeli
DJ
DJ
AzeriGuzeli

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeÇ.a. Okt. 21 2008, 21:39

Bu senin fikrindir Winkk
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Me,I and Myself

Me,I and Myself

İsmarıc sayı : 45
Registration date : 08/01/09

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitimeC.a. Yan. 08 2009, 20:23

Азерская красавицанын созюне гюввет...Хура...о сенин фикьриньдир...

Беле бир мовзу вар иди...орда етрафлы джаваб язмышам....
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Virtual Sevgi Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Virtual Sevgi   Virtual Sevgi Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Virtual Sevgi
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)
 Similar topics
-
» Virtual sevgiye munasibetiniz???
» Sevgi....
» Esq ve sevgi
» Sevgi MEyxanasi )))
» Sevgi Sozleri

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Forum.MusicBox.Az :: Extra :: Sevgi-
Keç: