Forum.MusicBox.Az
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum.MusicBox.Az

Feel The MusiC

AnasayfaLatest imagesGaleriQeydiyyatdan keçinGiriş
Bölmələr
 Portal
 Ana səhifə
 İstifadəçi siyahısı
 Şəxsi mə`lumat
 MVS
 Axtar
En son konular
» replica watches
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeC.a. İyul 21 2011, 06:17 tarafndan sevenurek

» replica watches
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeB. Yan. 23 2011, 14:41 tarafndan shijin123

» Assorti hits
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeÇ.a. Noy. 23 2010, 15:56 tarafndan Nas

» Photoshop isleri..Superr
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeB. Noy. 07 2010, 21:07 tarafndan gul18

» Ozan - Bir Gecelik (2008)
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeB.e. Sen. 27 2010, 23:34 tarafndan AZMEN

» Əlvida...
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeB. Sen. 26 2010, 23:12 tarafndan turan

» Unknow Music
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeB.e. İyul 05 2010, 03:24 tarafndan ESIK

» Alişan - Sevgilerimle (Remix)
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeC.a. İyul 01 2010, 21:17 tarafndan mustafasade

» Roya & Nado-Yağış (Rap Version)
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeÇ.a. İyun 29 2010, 16:30 tarafndan waves

» Qan Qrupuna Gore Faliniz
Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeÇər. İyun 02 2010, 04:07 tarafndan linkinka

Digər
En iyi yollayclar
Emo4ka Billa (1306)
Qaytar geriye , qaytar ureyi Vote_lcapQaytar geriye , qaytar ureyi I_voting_barQaytar geriye , qaytar ureyi Vote_rcap 
pink_thrill_girl (1037)
Qaytar geriye , qaytar ureyi Vote_lcapQaytar geriye , qaytar ureyi I_voting_barQaytar geriye , qaytar ureyi Vote_rcap 
***Artemida*** (929)
C-Love (831)
pelin (829)
Sevimli (812)
Xuraman85 (729)
_secret_ (706)
Guullaann (569)
Javadov (549)
Galeri
Qaytar geriye , qaytar ureyi Empty
Reyting

Qaytar geriye , qaytar ureyi

Aaa gitmek 
2 posters
MüəllifIsmarıc
L-WIN

L-WIN

İsmarıc sayı : 28
Registration date : 05/11/08

Yeni mövzuMövzu: Qaytar geriye , qaytar ureyi   Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeC.a. Yan. 22 2009, 21:26

Qaytar geriyə,qaytar ürəyi

Qaytar o ürəyi geri,
Aldığın sevimli,gözəl günləri.
Sevgiylə dolu ürəyi,
Qaytar geri,qaytar ürəyi!

Qəfəsdə sıxılmiş quş oldum sənə
Körpə uşaqtək isindim sənə
Sevginə inandim,ucaldim göyə
Qaytar geriyə,qaytar ürəyi!

Satdın sevgimi dövlətə,mala
Qəlbimdə iz qoydu bu böyük yara
Həsrətlə gözlədim gözəl günləri

O ehtiraslı , iti baxışar,
Məni məst edən o dodaqlar.
Silinmir ömrümdən o gözəl anlar

İstədim unudam sənli günləri,
Sevimli,eşq dolu gözəl illəri.
Yox oldu duyduğum şirin sözlərin

Ağladım,sızladım saxta ömrümə,
İtirilmiş,qırılmış sənli sevgiyə.
Özünlə apardın o saf ürəyi

Redaktə edən: L-WIN, son redaktə tarixi: C. Yan. 30 2009, 01:36, cəmi 1 dəfə
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://WwW.FoR.Az
CAVKA

CAVKA

İsmarıc sayı : 26
Registration date : 20/12/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Qaytar geriye , qaytar ureyi   Qaytar geriye , qaytar ureyi Icon_minitimeC. Yan. 23 2009, 00:36

bu nedi ala? biggrin eziyyete gore twk
Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Qaytar geriye , qaytar ureyi
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)
 Similar topics
-
» Bugatti walpaper (ureyi xeste olanlar baxmasin)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Forum.MusicBox.Az :: Azəri Mp3 :: Şeir Bölməsi-
Keç: